Göz Nurum Anaokulu’nun fiziksel yapısı çocuğun çok yönlü gelişimini desteklemek üzere düzenlenmiştir. Yaş gruplarına göre düzenlenen sınıflarda sadelik ön plana çıkartılmıştır. Okulumuza renk, ışıltı ve canlılık veren, oyuncaklarımız, malzemelerimiz ve çocuklarımızın eserleridir.

Doğal ve antialerjik malzemeler azami oranda kullanılmıştır. Okulumuzun her köşesindeki oyuncak ve malzemeler çocuklarımızın uzanabileceği yükseklikte ve açıklıkta sergilenmektedir. Böylece çocuklarımız yetişkinlere bağımlı kalmadan seçimlerini yapabilmektedirler.

Sınıflarımız ilgi köşelerine ayrılmıştır. Böylece çocuğun en önemi öğrenme yolu olan oyunun süre ve niteliğinin olabildiğince arttırılması sağlanmaktadır. Günün her anı gün ışığı alabilen geniş havadar sınıflarımız çocuklarımıza enerji vermektedir.

Büyük, yeşil ve doğal bahçemiz çocuklarımızın büyük kas gelişimini desteklemeyi, onların gün ışığı ve temiz havadan yararlanırken olabildiğince eğlenmelerini sağlamaktadır.

Okulumuz bizleri görmeye gelen bir velimizin dediği gibi “bir çocuğun bile hayal edebileceğinden güzel” olabilecek şekilde tasarlanmaya ve düzenlenmeye çalışılmıştır. Onların hayallerine yaklaşabilmişsek ne mutlu bize…

 

 

 

 

 

 
 
Tasarım & Kodlama : N Ajans